PAGALBA
pagalba@partnet.lt
tel. +370 691 07007

Apsauga

UAB "Partnet" savo klientams siūlo ESET apsaugos produktus

ESET yra pelniusi 15-a apdovanojimų, 7-is pripažinimus bei 6-is sertifikatus.

Šių dienų kenkėjiška programinė įranga yra itin dinamiška bei nutaikyta į konkrečius taikinius, todėl gynybai reikalingas visapusiškas apsaugos sprendimas su proaktyviomis ir išmaniomis technologijomis. Prieš 20 metų ESET pradėjo diegti proaktyvias technologijas į savo nuskaitymo variklį ir palaipsniui pridėjo apsaugas įvairiuose sluoksniuose, kad suveiktų prieš kenkėjus visose situacijose.

Dabar ESET naudoja daugiasluoksnes technologijas, o suteikiama apsauga gerokai pranoksta paprastos antivirusinės programos galimybes.

Duomenų šifravimo sprendimai

Šifravimas yra informacijos kodavimo procesas, po kurio ji tampa neperskaitoma leidimo neturinčioms šalims.

Šifravimo stiprumas dažniausiai yra lygus šifravimo rakto ilgiui (išreikštam bitais) ir naudojamam šifravimo algoritmui. Paprasčiausias būdas įveikti šifravimą yra išbandyti visus galimus raktus. Tai vadinama grubios jėgos ataka, tačiau ilgesnių raktų naudojimas šį metodą pavertė neveiksmingu.
Norėdami įveikti 128 bitų AES raktą, kiekvienas iš maždaug 7 milijardų žmonių pasaulyje turėtų tikrinti po 1 mlrd. raktų per sekundę maždaug 1,5 trilijono metų, kad išbandytų visus galimus raktus.

Turime didelę ištobulintą praktiką diegiant profesionalių ugniasienių gamintojų produktus, bei atliekame jų priežiūrą

"Cyberoam" tinklo saugumo priemonės, prieinamos kaip "UTM" ir "Next Generation" užkardos, teikia įmonės
klasės tinklo saugumą, naudojant stateful patikrinimų užkardą, VPN ir IPS, siūlant "Human Layer 8"
tapatybės nustatymo ir "7 lygio" taikymo matomumą ir kontrolę. "Cyberoam" užtikrina aukštą tinklo saugumo lygį, tinklo ryšį, nuolatinį prieinamumą ir saugią nuotolinę prieigą, kontroliuojant tinklo prieigą prie "road warriors", nuotolinių darbuotojų, partnerių ir klientų.

"Cyberoam" tinklo saugumo prietaisai (UTM ir "Next Generation Firewalls") siūlo įmonių klasės saugą ir didelį lankstumą, apsaugant nuo apgaulingų atakų, kenkėjiškų programų, "Trojos", "DoS", "DDoS", "IP" šnipinėjimo išpuolių, šlamštų, įsilaužimų ir duomenų nuotėkio.

"Acronis Backup" - tai patikimiausia atsarginių kopijų programa visų dydžių įmonėms.

"Acronis Backup" yra lengviausias ir greičiausias atsarginių kopijų sprendimas visiems Jūsų duomenims, nepriklausomai nuo to, ar jie yra vietoje, nuotolinėse sistemose, privačiose ir
viešuose debesyse arba mobiliuosiuose įrenginiuose. Naudojamas "Active Protection ™" iš ransomware, yra patobulintas atsarginio patvirtinimo ir "blockchain" autentifikavimas Jūsų "Acronis Notary" atsarginių kopijų kūrimas. "Acronis Backup" yra patikimiausia atsarginių kopijų sprendimų programa šiandien.

Prašome kreiptis, jeigu šios paslaugos aktualios arba reikalinga papildoma informacija:

Mindaugas Ardavičius
IS priežiūros paslaugų vadovas
+370 630 30846